top of page
LG SANTRAFÜJ CHİLLER
LG santrifuj chiller kompresör

 

 

Kompakt Boyut ve Hafif Ağırlık

Optimize Edilmiş Kurulum İle İki Kademeli Sıkıştırma Teknolojisi, Önceki Modele Kıyasla Boyutu ve Ağırlığı Azaltarak Ekstra Kapasite Oluşturulmasına Olanak Verir.

Dengeli İsletim

Olağanüstü Kısmi Yük Sistemi, Yükler Çok Hafif Olduğunda Dahi Maliyetten Tasarruf Edebilir ve Enerjiyi En Üst Düzeye Çıkarabilir.

Yüksek Verimli Sistem Uygulanmaktadır

Optimize Edilmiş Kurulum İle İki Kademeli Sıkıştırma Teknolojisi, Önceki Modele Kıyasla Boyutu ve Ağırlığı Azaltarak Ekstra Kapasite Oluşturulmasına Olanak Verir.

Optimize Edilmiş Merkezi Kontrol

ACP IV ve AC Smart Gibi Kontrol Çözümleri, Kolay İzlenebilir ve Herhangi Bir Yerde Çeşitli HVAC Modellerinin Yönetilmesini Uzaktan Kontrol Edebilir.

tr-santrifujchiller-ctaoveraly-1-d_edite

LG farklı büyüklüklerdeki yapılar ve işletmeler için etkin havalandırma ve soğutma konusunda yenilikçi teknolojiler üretmeye devam ediyor.

Bu teknolojiler arasında yer alan LG santrifüjlü soğutucular, güçlü performansları ve verimlilikleriyle fark yaratıyor.

LG santrifüjlü soğutucu, kompakt boyutlarına ve hafifliğine rağmen yüksek soğutma kapasitesiyle dikkat çekiyor.

 

Optimize edilmiş iki kademeli sıkıştırma çevrimi, soğutucunun verimliliğini artırırken enerji tüketiminin düşmesini sağlıyor.

 

Düşük enerji tüketiminin yanı sıra yükler çok hafif seviyede olduğunda dahi enerjiyi en üst düzeye çıkaran kısmi yük sistemi maliyetleri azaltıyor.

Kullanıcı dostu özellikleriyle LG santrifüjlü soğutucular, uzaktan takip ve kontrol edilebiliyor.

 

LG’nin ACP IV ve AC Smart gibi merkezi kontrol çözümlerini kullanarak santrifüjlü soğutucunuzun performansını kolaylıkla takip edebilirsiz.

900 - 12.000 Kw Aralığında Soğutma Kapasitesi

bottom of page