top of page
LG HAVA SOĞUTMALI VİDALI KOMPRESÖRLÜ CHİLLER

 

Mikro Kanallı Isı Eşanjörü (MCHX)

Mikro Kanallı Isı Eşanjörü (MCHX) %100 Alüminyum Alaşımdan Yapılmıştır, Isı Aktarım Verimliliği Oldukça Yüksektir ve Korozyona Dayanıklıdır. Isı Alışverişi Alanı, Geleneksel Kanatçıklara Kıyasla Daha Büyüktür. Ağırlık ve Hacim Azaltılarak Kompakt Bir Ürün Şeklinde Tasarlanmıştır.

Kondenser ve Wide Louver Fin

V Şekilli Kondenser Yapısı, Geleneksel W Tipi Modellerin Aksine Isı Alışverişi Alanını Arttırmıştır. Wide Louver Fin Uygulanarak, Isı Alışverişi Verimliliği Geleneksel Ürünlere Kıyasla Oldukça Arttırılmıştır.

Ağırlıkta ve Boyutta Azalma

Kurulum Alanı ve Ağırlık Azaltılarak Zemin Alanının Önemli Bir Bölümünden Tasarruf Edilmiştir.

Gürültüde Azalma

Emme Portundaki Türbülansı En Aza İndirmiş ve Dışarı Sızıntıları Önleyerek Gürültüyü Azaltmıştır.

Black Box Özelliği

Arıza Durumunda Çözüm Sunabilmek İçin Hızlı Teşhis Çalışma Kayıtlarını Depolar ve Analiz Eder.

Yüksek Verimli Sistem Uygulanmaktadır

Daha Verimli Bir Ürün Kurulumu ve Enerji Tüketimine Olanak Vermektedir.

Kondenseri Hava İle Soğuyan Hava Soğutmalı Chiller'ler, Üzerinde Bulunan Fanlar Sayesinde Kondenserden Geçen Akışkanı Soğutur.

Yüksek Soğutma Kapasitesine Sahip Pistonlu veya Scroll Tipli Bu Kompresörler, Soğutma Yükü İhtiyacı Kadar Devreye Girdiği İçin Enerji Tasarrufu Arayanlar İçin İdealdir.

LG Hava Soğutmalı Vidalı Chiller de Mikro Kanallı Isı Eşanjörü (MCHX) ve V Şekilli Kondenser Yapısı Sayesinde Hem Enerjiden Tasarruf Etmenize Hem de Isı Alışverişi Verimliliği Sağlamanıza Yardımcı Olur.

Ayrıca LG Hava Soğutmalı Vidalı Chiller, Kurulum Alanı ve Ağırlığı Azaltıldığı İçin Zeminde Fazla Yer Kaplamaz ve Emme Portundaki Türbülansı En Aza İndirdiği İçin de Az Gürültülüdür.

Üstelik Herhangi Bir Arıza Durumunda Endişe Etmenize Gerek Yok. LG Hava Soğutmalı Vidalı Chiller’ın “Black Box” Özelliği Sizin İçin Teşhis Çalışma Kayıtlarını Depolayıp

Analiz eder.

280 - 1750 Kw Aralığında Soğutma kapasitesi

tr-havasogutmalividali-herop-1-d_edited_
bottom of page